Edificio Comendador Lenzi
| Wi-Fi WiFi | Airconditioning | Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
1-slaapkamer Edificio Comendador Lenzi Rio de Janeiro appartementen hebben een eersteklas ligging op slechts 600 meter verwijderd van de Praça General Osório. Het appartement is geschikt voor maximaal 3 gasten.
Christus de Verlosser is binnen een paar straten van het 1-badkamer appartement gelegen, terwijl Cantagalo metrostation binnen 10 minuten lopen ervandaan is. De Lagoa Rodrigo de Freitas ligt op 2 km afstand van de accommodatie.
Het appartement biedt een zitruimte met uitzicht op de binnenplaats en gemakken zoals airconditioning. Deze accommodatie biedt gasten de handige voorziening van een haardroger en handdoeken in de badkamer.
Dit appartement biedt een complete keuken met een koelkast en een broodrooster. Edificio Comendador Lenzi appartement is op een korte afstand van BRS 2 Djalma Ulrich bushalte.
- Locale bezienswaardigheiden
- Tropical Islands4960 km
- Praia Vermelha4,4 km
- Luchthavens
- Luchthaven Santos Dumont12 km
- Treinstations
- Estação D Pedro II Central Station9 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Huisdieren zijn niet toegestaan
- Lift
Horeca
- Keukengerei
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Zithoek
- Wasmachine
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Hoe ver is Santos Dumont van Edificio Comendador Lenzi appartement?
Er is een 5 km afstand tussen de luchthaven Santos Dumont en Edificio Comendador Lenzi appartement. - ❓
Vind ik openbaar vervoer naast Edificio Comendador Lenzi appartement?
Het dichtstbijzijnde metrostation is Cantagalo en het bevindt zich op sechts 10 minuten te voet van Edificio Comendador Lenzi appartement. - ❓
Hoeveel gasten kunnen in Edificio Comendador Lenzi appartement verblijven?
In Edificio Comendador Lenzi appartement kunnen maximaal 3 gasten verblijven. - ❓
Is er een tuin binnen de groep van het appartement?
Ja, er is botanische tuin bij het appartement.